زندگی خودت دوست داشته باش نه زندگی بقیه رو!

معرفی دوره کسب وکار یکنفره؛

همین الان جلویِ ده سال دیگه همین مدل زندگی کردن، که هیچیش مثل اون زندگی که میخواستی نیست رو بِگیر.

وقتش رسیده که زندگی خودت را بسازی. تا کی قراره از روی نقاشی بقیه نقاشی کنی. شجاعت این نیست که از آدمهای شجاع تقلید کنی، شجاعت ایه که به شیوه خود زندگی کنی و بهای اون هم اگر لازم شد بدی. دقت کردی که  روزهای زندگیت چقدر تکراری شده!

روزهای تکراری

تو کی این زندگی پذیرفتی؟!

یک زندگی یکنواخت، بدون اینکه امیدی به تغییر شرایط داشته باشی. یک زندگی که از ترس کمبود پول، صبح تا شب در حال دویدن الکی هستی. زندگی که علایقت خیلی وقته دیگه برات مهم نیستن؛ چون همه جا میشنوی که باید بُدویی و گرنه نمیرسی به اون چیزی که میخوای.

اگر یک زمانی هم شکایت کنی بهت میگن که “تو خیلی خوش شانس بودی که یک شغل پیدا کردی!” بهت میگن زندگی همینه. “7 صبح تا 5 عصر کار، شب فیلم و سریال، چندتا آخر هفته و تعطیلات مسافرت، ساعت ها دیدن عکس های آدم ها در اینستاگرام ” همین روند تا آخر عمرت!

سلام. من افشین تارمیغ هستم.

در نوجوانی راه معمول  اون زمان انتخاب کردم به امید اینکه بعدا زندگی راحتی داشته باشم. سعی  می کردم که پله های موفقیت دو تا یکی کنم. از ترم اول دانشگاه، همزمان با دوران دانشجویی کار کردم. در  دوران لیسانس عقد و بعد از ارشد ازدواج کردم. همچی خوب  شده بود، درآمد خوب و  کار مورد علاقم. یک روز چشمام باز کردم  و دیدم زندگیم اون چیزی نیست که میخواستم.  بدون اینکه بخوام، در دام سبک زندگی کارمندی افتاده بودم.

رزومه خوبی درست کن، کار پیدا کن، سی سال بعدی زندگیت از هفت صبح تا 5 عصر برو سر یک کار، با درآمدی که نمیتونی باهاش کارهایی که دوست داری انجام بدی و خسته برگرد خونه. با همسرت و بچت هر روز بحث داشته باش که من حوصله ندارم امروز بریم بیرون. فقط جمعه!

در محل کار هم هرچی بهت گفتن، اون رو باید انجام بدی حتی اگر اشتباه باشه. حتی اگر تو بهترش بتونی انجام بدی. هر وقت بهت گفتند میتونی بری مسافرت.

نه! من دوست نداشتم زندگیم یک دور باطل باشه.

چرخ باطل

یک عمر دویدن الکی و  احساس گناه برای سفارش یک پیش غذا در رستوران  بدون رسیدن به علایقم در زندگی.

نه. من بیشتر می خواستم و حاضر بودم برای بدست آوردنش کاری کنم.

اگر مسیر پیش‌فرض زندگیمُ دنبال می‌کردم، مثل خیلی از افراد باسابقه تر از خودم که میدیدم، تا سالها پیراهنی که آرم اون شرکت روش خورده بود میپوشیدم و بعد با کمترین احترام، در حالی که پس انداز کافی برای آیندم ندارم و کار دیگه ای بلد نیستم، بازنشست می شدم. زندگی بدی نیست – اما نه برای من.

نه ممنون.

می‌خواستم زندگی‌ای بسازم که به من اجازه بده هم از کارم لذت ببرم هم از زندگیم.

من با سعی و خطا و کار سخت و بالا و پایین شدن های زیاد،  تونستم زندگی کاملا متفاوتی بسازم. زندگی من.

من به شما میگم که چطور شروع کنید، چطور کسب و کار خودتون ایجاد کنید، و حتی اگر کسب و کاری دارید، چطور اون رشد بدید.(البته اگر این همون چیزیِ که می خواید).

من قرار نیست به شما بگم که چطور پولدار بشید، قرار هست در یک روش واقع بینانه که گام به گام و متناسب با زندگی شماست، بتونید کسب و کار شخصی خودتون بسازید و یک زندگی یکپارچه که در اون هم کار و هم سایر بخش های زندگیتون وجود داره، داشته باشید.

خب … عالی به نظر می رسه. پس چرا همه این کار رو نمی کنند؟

نکته جالب اینجاست. وقتی از دنبال کننده های پیج خودم می پرسم که آیا می خوان کسب و کاری راه بندازند، اکثرا جواب میدن  که “بله! ما یک کسب و کار می خوایم!”

پس چرا با اینکه ادعا میکنیم که میخوایم اما شروع به ساخت اون نمی کنیم؟ چرا با اینکه این همه پیج های آموزشی و انگیزشی دیگه در مورد کسب و کار دنبال میکنیم اما هنوز کسب و کار خودمون راه اندازی نکردیم؟

خیلی از ما چیزهایی مثل این به خودمون میگیم:

“چطور می تونم شروع کنم … من هنوز ایده ای ندارم”

“باید آنلاین کار کنم یا حضوری؟ من نمیخوام وقتمُ تلف کنم…”

“من باید قبل از شروعِ این کار، همچیُ بدونم…”

” من بدهی زیادی دارم…”

“خیلی ها از من جلوتر هستند، خیلی سخته بهشون برسم”

“شرکت های بزرگ بازار نمیزارن محصولِ خوب من فروش بره!”

مهم اینه که بدونی همه اینها درسته.

اما مشکل واقعی  عمیق تر از همه اینهاست.

مشکل واقعی اینه که قوانین موفقیت که برای  پدر و مادرهای ما کارآمد بود، دیگه کار نمی کنند.

من و شما خیلی راحت میتونیم با نگاه به افرادی که بزرگتر از ما هستند، ببینیم این راه که برو دانشگاه و یک شغل پیدا کن و 40 سال کار کن و پس انداز کن دیگه جواب نمیده. اینها مدت زمان کوتاهی تنها راه به سوی خوشبختی بود اما الان نه.

الان میدونیم که ارزش این سالهای جونیمون خیلی بیشتر اینه که 40 سال برای کسی کار کنیم و خیلی وقتا کاری انجام بدیم که دوسش نداریم. الان میدونیم که حتی اگر با هزارتا بدبختی و سخت گرفتن به خودمون، ماهی یک میلیون هم پس انداز کنیم، بعد از بیست سال، فقط 240 میلیون جمع کردیم!

حقیقت اینه که حتی اگر از این همه توصیه قدیمی پیروی کنیم و “برنده بشیم” … بازهم بازنده هستیم.

اطرافیان خودمون میبینیم که همه توصیه ها انجام دادند، سخت کار کردند، شغل های خوبی داشتند اما اونهارو هیجان زده نمیکرد،به چالش نمیکشید. باقی سالهای عمرشونُ برای گرفتن وام و  خرید یک وسیله فروختند. جوری که مجبورن برای پرداخت وام، با هر شرایطی در محیط کارشون کنار بیان.

این یه جور تله آهسته سوزیه که امروزه خیلی از مردم گرفتار اون هستند.

من میدونم شما بدتون نمیاد سخت کار کنی اما به شرطی که بدونید در انتهای این تونل نوری وجود داره.

شما با اینکه میدونید همیشه یک قدم به جلو و دو قدم به عقب می رید، اما باید چه کار کنید؟  واقعا هم میخواید کاری کنید.

این موقع هاست که سعی میکنیم به هرچیزی که دستمون بهش میرسه چنگ بزنیم. هرکاری هرجا میشنویم که خوبه میریم انجام میدیم. یه روز میریم بورس کار میکنیم. یه روز میگیم بورس ایران فایده نداره، میریم بیت کوین کار میکنیم.اون هم میبینیم فایده نداره میریم یه پیج اینستاگرام میزنیم و یه جنس از کسی میگیریم و میفروشیم. اما باز میبینیم نتیجه نمیده. معمولا هم وقتی که نتیجه نمیگیریم بهمون میگن که باید بیشتر تلاش کنی!! به روش درستی این کار انجام ندادی! باید …..

در اینجا باید یادمون باشه که:

«اگر یک استراتژی محکوم به شکستُ دنبال کنیم – حتی اگر اونُ به طور کامل اجرا کنیم – هنوز محکوم به شکست هستیم. ”

من چطور از این تله آهسته سوزی فرار کردم:

اول تصیم گرفتم که کسب و کار b2b مشابه دیجی کالا راه اندازی کنم ولی با این تفاوت که مشتری سایت فقط نیروگاه ها هستند. این کاری بود که کاملا مرتبط با تحصیلات و کارم بود. اما از اونجایی که این کار بزرگ و چند رشته ای با یک نفر قابلیت اجرا نداشت و من به هرکسی که ایده رو میگفتم، ریسک نمیکرد که از محل کارش استعفا بده؛ من با اینکه بخشی زیادی از کار جلو برده بودم اما تصمیم گرفتم ولش کنم و کاری انجام بدم که به تنهایی هم قابل انجام باشه. تولید پلنر شروع کردم. اوایل هیچ چیزی از طراحی، چاپ، فروش و… نمیدونستم. خودم کم کم با چندتا دوره آموزشی و سعی و خطای زیاد اولین محصولمُ تولید کردم. و در اولین روز عرضه، یک عدد پلنر فروختم. خیلی خوشحال بودم که نتیجه داده بود کارم. با اینکه درآمد بالایی در اولیل کار نداشتم اما از اینکه خیلی از روندها یادگرفته بودم و تونسته بودم کاری راه بندازم که یک نفره انجام بشه و محصولی درست کرده بودم که مشابهش وجود نداشت. لذت میبردم.

این کار ادامه دادم و محصول دوم و سوم و چهارم هم تولید کردم. و در هربار نقاط ضعفُ کمتر میکردم و نقاط قوتُ بیشتر. فروش کم کم داشت بیشتر میشد و افراد و شرکت های زیادی از من خرید کردند تا اینکه برای آخرین محصولم، 2000 پلنر در کمتر از یک ماه فروش رفت.

درسته من سعی و خطای خیلی زیادی اوایل کارم انجام دادم اما چیزهای خوبی هم یاد گرفتم:

اینکه چطور میشه ایده کسب و کار بدست آورد؟

چطور میشه یک کسب و کار یکنفره راه انداخت؟

این شد که به کمک همسرم سمیرا، خانه چرتکه ایران راه انداختیم که اون هم در مدت کوتاهی به هزار دانش آموز آنلاین رسید. این تعداد دانش آموز ، آرزوی خیلی از مدارس و موسسات آموزشی ایرانه. کاری که اون هم یک نفره و به مدیریت سمیرا داره انجام میشه. این شد که تصمیم گرفتم یک مدل کسب و کار یک نفره برای کسانی که مثل من و سمیرا، دنبال زندگی آزاد و و راحت بودیم پیا کنم. نزدیک به یک سال و نیم، شبانه روز همه کارهام تعطیل کردم و چندین هزار صفحه کتاب، مقاله ایرانی و خارجی در مورد راه اندازی کسب و کار خوندم. البته که کار سختی بود. به این دلیل که اکثر دوره های آموزشی در ایران و جهان، کپی شده از اساتید کشورهای اروپایی و امریکا هستند ولی این مدل کسب و کار یکنفره، بنا به دلایل اقتصادی و جمعیتی در  اون کشورها وجود نداره. و من مجبور بودم مدلی طراحی کنم که در کشور خودمون و با شرایط اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی کشور ما بخونه و قابل اجرا باشه.

اگر کسب و کار خودتون راه اندازی کنید قطعا در سال اول یک میلیارد درآمد نخواهید داشت. برای هیچ کس هم اینطور نبوده!  اما قدم به قدم، می توانید شروع کنید به نتایج کوچیک… سپس بزرگتر… تا اینکه در نهایت، مردم به شما نگاه می کنند و میگن:”وای، ای کاش منم می تونستم این کار را انجام بدم.”

گیر کردن در حلقه راه اندازی کسب و کار خیلی آسونه. وقتی از آدم ها میپرسم که چند وقته که میخوان کسب و کار خودشون راه بندازن، شگفت زده میشم. بیشتر از 80 درصدشون میگن که بیشتر از یک ساله که به این موضوع فکر میکنند. واقعا سالها انتظار برای انجام کاری چقدر سخت و عذاب آوره!

شاید وقتش رسیده که از امروز شروع کنید.

یکی از بهترین بخش‌های داشتن کسب‌وکار شخصی اینه که خودتون کنترل در دست دارید. شما می تونید تصمیم بگیرید که چه کاری می خواید انجام بدید  و چطور و چه زمانی. این به شما امکان می ده تا کسب و کاری متناسب با زندگی خودتون بسازید.

می تونید از کوچیک شروع کنید.

بعضی از مردم فقط یک کسب و کار  کوچیک (شغل دوم) می خوان که هر ماه مقداری پول برای خرج کردن بدون عذاب وجدان داشته باشن – و این عالیه. بعضی دیگه اما بیشتر می خوان. این هم عالیه.

شما می تونید با سرعت  دلخواه خودتون رشد کنید. من هم با سرعت خودم رشد کردم. اوایل به سرعت چهار محصول تولید کردم. بعد چند وقت آهسته تر ادامه دادم.

یک کسب و کار شخصی به شما امکان می ده با سرعت دلخواهتون رشد کنید. اگر می خواید سریعتر رشد کنید … می تونید! اما اگر می خواید اونُ کوچیک نگه دارید یا سرعت رشد کسب و کار خودتون کم کنید چون اولویت های دیگه ای در زندگی دارید، می تونید این کار  هم انجام بدید.

شما یک دارایی می سازید

یک کسب و کار به شما امکان می ده دارایی ایجاد کنید که بتونه برای سال های آینده درآمد ایجاد کنه. مثلا پلنر هایی که من تولید کردم یک نوع دارایی محصوب میشه و هرزمان که خواستم میتونم اون ها چاپ مجدد کنم و به فروش برسونم.

وقتی کسب‌وکار خودتونُ  ایجاد می‌کنید در ابتدا باید تلاش کنید که محصول یا خدمتی تهیه کنید.  اما بعد از اون، یک دارایی‌ خواهید داشت که متعلق به شماست. هیچ کس نمی تونه اون از شما بگیره. و این دارایی می تونه برای سال ها و سال ها درآمد ایجاد کنه.

حقیقت اینه که شما به اطلاعات زیاد برای شروع کسب و کارتون نیاز ندارید. شما به بهترین ایده دنیا برای کسب و کارتون نیاز ندارید! فرض کنید امروز بهترین ایده دنیارو به شما بدن. آیا واقعا کار خودتون شروع میکنید؟؟ خیلی ها هستند که ایده های خوبی دارند اما شروع نمی کنند.  در مورد فروش و بازاریابی نگرانی دارند. از نظر تئوری خیلی از این اطلاعات به صورت رایگان در اینترنت در دسترس هستند اما چرا ما از اونها نمیتونیم استفاده کنیم؟ خیلی طول کشید تا من این قضیه رو بفهمم.  من به عنوان یک آدم منطقی، فکر می‌کردم اگر چیزی بخوام، تصمیم می‌گیرم که اون انجام بدم، بعد اون انجام میدم.

اگر دارید این جمله می خونید، می دونید که زندگی اینطور کار نمی کنه!

اگر اطلاعات به تنهایی اهمیت داشت، تقریباً هیچ کس اضافه وزن نداشت یا بیکار نبود. حقیقت اینه که اگر فقط اطلاعات می خواستید، قبلاً اون پیدا کرده بودید. شما به یک نقشه راه نیاز دارید که بدونید چیکارهایی باید قدم به قدم انجام بدید و چطور اونها انجام بدید که به نتیجه ای که میخواید منجر بشه.

اگر تصمیم دارید تا هنوز هم صبر کنید، این یک تصمیمه.

اما من می خوام مسیر دیگه ای پیشنهاد بدم:

دوره کسب و کار یکنفره

دوره کسب و کار یکنفره، کل فرآیند شروع کسب و کار شما را پوشش می ده. در این دوره درمورد ایده یابی، ساخت پایه های محکم یک کسب و کار، ساخت محصول یا خدمت، پیش نیاز های فروش و مهمتر از همه اینها، در مورد ساخت یک زندگی یکپارچه صحبت میکنم. زندگی که در اون بتونید هم به کسب و کار و هم به سایر بخش های زندگیتون مثل خانواده، سلامتی و تفریح خودتون توجه کنید. چون من اعتقاد دارم هیچ وقت شما برای مدت طولانی نمیتونید رشد کنید مگر اینکه به همه جنبه های زندگیتون توجه داشته باشید- نه فقط مالی.

مزیت های دوره کسب و کار یکنفره:

رئیس خود تون باشید:

یک زندگی منعطف ایجاد می کنید  که به شما امکان می ده هر زمان که می خواید، در جایی که می خواید کار کنید.

کاری را که دوست دارید انجام دهید:

تمام روز خودتون صرف کار روی پروژه های دیگران نکنید. علایق خودتون دنبال کنید و برای اون پول دریافت کنید.

لازم نیست چند سال مثل من برای کشف این موضوع وقت بذارید.

مجبور نیستید در این مسیر احساس تنهایی کنید.

من  با استراتژی و نقشه راه مشخص، شمارو در یک مسیر مشخص راهنمایی میکنم تا در یک زمان مشخص به یک نتیجه مشخص که آماده فروش بودن اولین محصول شماست برسیم.

آیا این دوره برای شما مناسبه:

لطفا این  موارد با دقت بخونید:

این دوره برای شما نیست اگر…

  • شما به دنبال یک راه جادویی، بدون هیچ تلاش و زحمت و تحمل سختی برای ساخت کسب و کار خودتون هستید.
  • شما در حال حاضر هیچ کسب و کاری ندارید و می خواید تا پایان دوره یک میلیارد تومن درآمد کسب کنید. برنامه ریزان سریع ثروتمند شوید، لطفا این صفحه رو ترک کنید.
  • شما در حال حاضر یک کسب و کار یا ایده کسب و کار دارید که نتیجه نداده و شما تمایلی به تغییر ایده خودتون ندارید. اگر در برابر توصیه های جدید مقاومت کنید، چطور می تونم به شما کمک کنم؟
  • شما فقط به دنبال “انگیزه” و “الهام” هستید. من معتقدم انگیزه‌بخش‌ترین کاری که می‌تونید انجام بدید اینه که به نتایج برسید، بنابراین بااینکه من سعی میکنم انگیزه لازم برای طی کردن این مسیر به شما بدم اما در نهایت فقط به موفقیت شما اهمیت می‌دم.
  • شما بدهی زیادی دارید و تنها فکر و هدف شما دادن آن بدهی هاست. متاسفم. در این دوره به آرامش زیادی نیاز دارید.

این دوره برای شما است اگر…

  • شما آماده سرمایه گذاری روی خودتون هستید تا یک کسب و کار آنلاین موفق ایجاد کنید.
  • شما صبور و متعهد به صرف زمان برای ایجاد یک کسب و کار آنلاینِ موفق هستید و می دونید که این یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.
  • شما به دنبال یک سیستم هستید، نه تاکتیک های تصادفی
  • شما روحیه لازم برای عبور  از “فراز و نشیبِ” شروع یک کسب و کارُ دارید. آماده ای بارش بارونُ تحمل کنی؟

سوالات متداول

آیا این جواب میده…؟ “اگر حتی ایده نداشته باشم ؟”

به شما نشون میدم که چطور ایده کسب و کار خودت پیدا کنی. برای شروع نیازی به ایده نداری. من دقیقاً به شما نشان میدم که چطور  در مهارت ها و علایق خودت جست و جو کنی و ایده های زیادی پیدا کنی یا اینکه با توجه به شرایط و تغییرات ایده های سودآوری بدست بیاری.

من  همیشه از شما شنیدم که چقدر پیدا کردن ایده میتونه سخت باشه. هیچ کس نمیخواد ماه ها در جستجوی یک ایده گیر کنه. من سه بار این مسیر طی کردم . به همین دلیلِ که میتونم راه بسیار سریع تری برای یافتن ایده سودآور شما ایجاد کنم. حتی اگر “هیچ ایده ای”  الان نداشته باشی – می تونی یک ایده هیجان انگیز و سودآور پیدا کنی. من به شما نشان خواهم داد که چگونه.

 

چه تفاوتی با سایر دوره های موجود در بازار دارد؟”

این تنهادوره آموزشی است که به شما نشون میده که چطور ایده کسب و کارتون با توجه به شرایط خودتون بدست بیارید. من لیستی از ایده ها در اختیار شما قرار نمیدم اما بهتون نشون میدم که چطور به ایده های شگفت انگیزی برسید.

این تنها دوره آموزشی است که فقط به ساخت کسب و کار توجه نداره و ازتون میخواد جوری کسب و کار موفق خودتون بسازید که به بقیه بخش های زندگی مثل خانواده، سلامتی و تفریحات شخصی خودتون هم برسید.

این تنها دوره آموزشی هست که نقشه راه و نتیجه مشخصی در هر مرحله داره.

“اگر این دوره امتحان کنم و به این نتیجه برسم که برای من مناسب نیست، چی؟”

من این نگرانی شما درک میکنم. به این علت که من هنوز شناخته شده نیستم، شما ممکنه که اعتماد کافی به من نداشته باشی.  به همین خاطر تصمیم گرفتم که  کاری برای رفع این نگرانی شما انجام بدم.من میخوام ریسک این تصمیم شما رو کاملا از بین ببرم.

من در کنار این دوره با ضمانت 100٪ بازگشت وجه ایستادم. از آنجایی که من اطمینان دارم  این دوره کار می کنه، بنابراین می تونم خودم این ریسک بپذیرم.  در کلاس ها شرکت کنید و بعد تصمیم بگیرید که آیا برای شما مناسبه یا نه. اگرچه من مطمئن هستم که براتون مفیده چون برای من و  بچه های دوره های قبل کار کرده.  اگر از دوره راضی نبودید؛ در بدترین حالت هم حتی شما 50 درصد از اینجایی که الان هستید، پیشرفت خواهید کرد و دیدگاه تازه و جدیدی نسبت به کسب و کار شخصی بدست میارید.

با این حال  فقط در صورتی در این دوره ثبت نام کنید که قصد دارید کارهایی که گفته میشه رو کاملا اجرا کنید. این دوره صرفا برای افزایش اطلاعات  شما نیست. این دوره برای شما طراحی شده تا به نتیجه برسید. آنچه که در واقعیت برای من ارزش داره و بهترین تبلیغ برای من هست اینه که  شما به نتیجه برسید.

 

ضمانت بی نظیر:  در دوره ثبت نام کنید، یا از دوره راضی هستید که عالیه؛ یا راضی نیستید که   100% هزینه ثبت نام بدون هیچ شرطی پس میگیرید.هر دو حالت ریسکی نداره، اما تنها چیزی که تضمین میکنم به شما کمکی نمیکنه، این هست که در این دوره شرکت نکنید.

من حتی هزینه کارمزد  انتقال وجه شما رو هم خواهم داد.

بزارید دقیقاً به شما بگم که چرا این تضمین بی نظیر  ارائه می دم.

این دوره حاصل چندین سال شرکت در دوره های آموزشی مختلف و مطالعه بیش از هزاران صفحه کتاب و مقاله ایرانی و خارجی، دوازده سال زندگی کارمندی، تجربه استعفا و چند سال کار در خونه در کنار همسر و دخترم، تجربه های راه اندازی یک کسب و کار شکست خورده و دو کسب و کار موفق  خودم هست. من روزها و شب ها بر روی طراحی این مدل کسب و کار وقت گذاشتم تا به اطمینان برسم که این مدل کار میکنه. برای طراحی اسلاید ها چند ماه وقت گذاشتم.

این فقط یکی از فایل هاست. مواردی که گیج کننده و مبهم بوده حذف کردم و روی بخشهایی که مطمئن بودم به دردتون میخوره، تمرکز بیشتری کردم.

من همه محتوای دوره و تک تک اسلاید ها آماده کردم و بعد شروع به برگزاری این دوره کردم نه اینکه اول پول از شما بگیرم و بعد خیلی سریع چند اسلاید آماده کنم.

دقیقاً به همین دلیلِ که میدونم دوره کسب و کار یکنفره ارزش داره و به شما کمک می کنه تا کسب و کار خودتونُ  شروع کنید.

و به همین دلیلِ که من این ضمانت بی نظیر ارائه میدم.

خیلی ساده:  در کلاس ها شرکت کنید  و خودتون بررسی کنید. اگر کار نکرد،  به من اطلاع بدید و من 100% هزینه پرداختی به شما برمیگردونم.

تراژدی متوسط ​​بودن

چه مدتِ که به راه اندازی یک کسب و کار فکر می کنی؟

اینکه ما الان در آستانه تجربه بزرگترین میزان تغییرات در طول تاریخ هستیم، فوق العادست. چرا استفاده نکنیم!؟

متاسفانه بیشتر ما به جای اقدام، رویای یک زندگی بهتر می بینیم.

وقتی من پرسیدم، 93٪ از افراد به من گفتند که میخوان یک کسب و کار شخصی راه اندازی کنند. پس چرا این کار را نکنیم؟

شنبه آینده، یک روز کاری دیگه رو پیش رو داری. یک هفته دیگه هم میاد و میره. احتمالا  کارهایی رو مثل همیشه انجام میدی که 10 سال دیگه حتی یادت نمیان. اجازه بدین چند سال به جلوتر بریم. آیا پنج سال دیگه، هنوز میگی کاش دو درصد بیشتر افزایش حوق بگیرم؟ آیا هنوز برای سفارش پیش غذا، عذاب وجدان داری؟ آیا هنوز داری با رئیست سروکله میزنی؟ آیا هنوز برای رفتن به مسافرت باید مرخصی بگیری؟ آیا هنوز وقت کافی برای همسرت و بچت نداری؟

 

بعضی وقتا، ما نیاز به یک تلنگر کوچیک از سمت کسی داریم که بیشتر از ما به خودمون باور داره. کسی که میتونه ما رو تشویق کنه، ما رو راهنمایی کنه – کسی همین مسیرُ رفته.

کاش تصمیم های زندگیمون جوری بگیریم که سال ها بعد با تأسف به گذشته نگاه نکنیم و اعتراف کنیم: “کاش آنقدر به خودم ایمان داشتم که اونُ  امتحان می‌کردم. کاش حداقل تلاش می‌کردم.”

من به تو ایمان دارم.

من به شما ایمان دارم زیرا من هم مثل شما در همین شرایط بودم. من هم نگرانی هایِ شما رو داشتم. من اون حسی که میخواد بهترین ها رو برای خانوادش فراهم کنه، متوجه میشم.  من این مسیر به لطف خدا اومدم اونم درست در زمانی که به نظر خیلی ها امکانش وجود نداشت.

من همینطور معتقدم که فردا مثل امروزت خواهد بود مگر اینکه تغییری ایجاد کنی.

ممکنه تمام مراحل را برای رفتن از جایی که امروز هستی به اون روزی که اولین محصولت آماده فروش میشه ندونی. و این اشکالی نداره. این چیزی که دوره کسب و کار یکنفره میتونه به تو کمک کنه.

ممکنه در این دوره بتونی ایده کسب و کار خودت پیدا کنی و در ادامه اون ایده رو به یک کسب و کار سودآور تبدیل کنی.

یا ممکنه یک ماه بعد روی مبل نشسته باشی و با خودت فکر کنی که “چی میشد اگه …؟” لگد بزنی به خودت که از این شانس استفاده نکردی”

یا میتونی هنوز صرفه جویی چند صد هزارتومنی در زندگیت ادامه بدی به امید اینکه یه روز یک پول بزرگی بشه!

یا ممکنه هنوز به این فکر باشی که چطور راز یک شبه پولدار شدن بفهمی!

اما در عرض چند ماه میتونی استراتژی مدل کسب و کار یکنفره دنبال کنی و کسب و کار شخصی خودت بسازی.

در زندگی‌، تنها با تعداد انگشت شماری از انتخاب‌های واقعاً تغییردهنده روبرو هستی. (و تعداد بسیار کمی از اونها با این تضمین بی نظیر ارائه میشن.)

اگر آماده هستی، این انتخاب میتونه زندگیت تغییر بده.

میتونه بهت یک زندگی با آزادی، انعطاف و رشد بده.

اما فقط شما هستید که میتونید تصمیم بگیرید.

فقط خودت میدونی که وقتشه یا نه.

 یک قدم با تغییر زندگی خودت فاصله داری

من به شما ثابت میکنم که ما بزرگترین فرصت ها رو در تاریخ جهان پیش روی خودمون داریم و  در آستانه تجربه بزرگترین تغییرات در طول تاریخ هستیم. چرا استفاده نکنیم؟!

خب، اگر این دوره واقعا برای شما نیست، من به تصمیمت  احترام میزارم.

اما اگر فکر میکنی برات مناسبه- اگر واقعاً یک کسب و کار شخصی میخوای و میدونی چیزی در درون شما وجود داره که منتظر به اشتراک گذاشتن اون با جهان هستی – زمان تصمیم گیری رسیده:

هزینه دوره ایده یابی (مرحله یک تا سه) : 777 هزار تومان  299 هزار تومان

شامل: 3 جلسه آنلاین و …

تاریخ برگزاری:  25 آبان، 2 و 9 آذرماه

ساعت 19 

(فیلم جلسات در اختیار شما قرار میگیره)

اگر آماده سرمایه گذاری روی خودت و راه اندازی کسب و کار هستی، منتظر «یک روزی» نباش. منتظر روز جادویی نباش که وقت اضافه داشته باشی یا اوضاع اقتصادی خوب بشه.

اگر حالا نه، پس کی؟

تصمیم با شماست.

مثل همیشه، یک سال بعد، شما یک سال بزرگتر میشی. اما واقعا اونطور که میخواستی زندگی کردی!

زندگی خودت دوست داشته باش نه زندگی اونارو 

هزینه دوره ایده یابی (مرحله یک تا سه) : 777 هزار تومان  299 هزار تومان

شامل: 3 جلسه آنلاین و …

تاریخ برگزاری:  25 آبان، 2 و 9 آذرماه

ساعت 19 

(فیلم جلسات در اختیار شما قرار میگیره)